Книгарня

  • Про видавництво

Видавництво «Наш формат» спеціалізується на нон-фікшні: від бізнесу та економіки до психології та мотиваційної літератури. Видавництво представило читачам понад 200 перекладів українською мовою.

  • Про наші книжки

Вибір книжок, які ми видаємо, не випадковий. Ми хочемо наповнити книжкові полиці читачів якісною, цікавою та актуальною літературою, запропонувати найкращі інструменти для ведення бізнесу, особистого та професійного вдосконалення. Для цього ми детально аналізуємо світові тренди, орієнтуючись на визнані бестселери та найочікуваніші новинки нон-фікшну.

Серед наших видань — книжки лауреатів Нобелівської премії, бестселери New York Times та Economist. Наші топ-автори — Деніел Канеман, Річард Талер, Насім Талеб, Ніл Ферґюсон, Джим Коллінз, Бен Горовіц та багато інших.

Ми піклуємося про якість перекладу, тому в нашій команді працює понад 60 редакторів, перекладачів та коректорів.

Обкладинка книжки для нас так само важлива, тому кожна з них — унікальне дизайнерське творіння. Ми не боїмося бути сміливими в дизайні та переконані, що бізнес-література не має виглядати похмуро чи однотипно.

Ми хочемо, щоби процес читання був комфортним. Тому наші книжки друкуються не на звичайному білому, а на спеціальному книжковому папері. Його особливий кремовий колір допомагає знизити контраст, тому очі менше втомлюються.

Для зручності читання ми додаємо текстильну закладку — ляссе —  у кожну книжку. Щоб наші видання можна було легко знайти, ми налагодили широку мережу дистрибуції, яка охоплює понад 800 точок продажу.

Декілька світлин з нашої книгарні: